«Перлина Донеччини» як завжди

зустрічає дітей сюрпризами

Так у 2016 році на території комплексу була розширена зона wi-fi, реконструйований критий спортивний зал, відчинив свої двері клуб молодої господині та літнє кафе «Карамелька». Також на дітей чекає кінозал у форматі 3D та наметове містечко на 40 місць.

На вас чекають:

1 зміна з 04.05 по 24.05 - «Весна іде, весні дорогу»

- відкриття оздоровчого сезону 2016 р. калейдоскоп ігор і пригод.

Приїхавши в табір на відпочинок, хлопці та дівчата відразу ж потрапляють в світ гри, де казки стають бувальщиною, а реальний світ перетворюється в поле для гри! Звичайне здасться незвичним, а мрії починають збуватися!

За 21 день відпочинку всі зможуть взяти участь у цікавій та пізнавальній програмі, прожити ціле життя, насичене подіями, веселощами та несподіванками.

Пройде гра для найрозумніших, спритних і безстрашних «Перший дозор» - для тих, хто обожнює магію, квести і пригоди, «Ігри патріотів», «П`ять золотих» та ін.

2 зміна з 27.05 по 16.06 - «Стань першим!»

присвячується олімпіаді-2016 у Ріо-де-Жанейро та, чемпіонату по футболу «Євро 2016» У комплексі відбудуться Малі олімпійські ігри, міжтабірний турнір по футболу, змагання з шахів та шашок,волейболу, баскетболу, настольному тенісу. Будуть проведені ігри «Джура»,«Джентльмен-шоу», «Черлідінг» (конкурс груп підтримки) Всі учасники змагань отримають дипломи і медалі. В цьому році « Перлина Донеччини» започатковує «Книгу спортивних рекордів»,куди будуть вписані здобутки наших дітей.

3 зміна з 20.06. по 10.07. - «Моя Україна – Єдина і Незалежна»

зміна присвячена 25-річчю Незалежності України .В «Перлині» пройдуть урочисті заходи, свята, які пов’язані з народними традиціями , культурою України (6 липня - «Ой на Івана, ой на Купала» (православне свято Івана Купала)), конкурс для дівчат «Пані козачка», зустріч дітей з учасниками антитерористичної операції – захисниками України, захід , присвячений усім областям України, буде відкрита музейна експозиція «Українська іграшка»,а також продовжить своє життя і розвиток галерея під відкритим небом, де діти намалюють орнаменти вишиванок, ескізи яких комплексу подарували учасники всеукраїнського форуму «Від серця дитини до серця України», урочисто відкриє свої двері кімната духовного надбання народу Кожна дитина побуває у туристичному містечку «Козацький стан», де зможе прийняти участь у козацьких розвагах.

Що можна побачити і чому можна навчитися у «Козацькому стані»?

 • Випробувати себе і стати сильнішим.
 • Навчитися в’язати козацькі мотузки і стріляти у ціль.
 • Орієнтуватися в лісі і степу, знаходити шлях за допомогою компаса та природних орієнтирів.
 • Познайомитися з козацькою кухнею та навчитися самостійно готувати деякі страви.
 • Вивчити багато козацьких пісень.
 • Дізнатися про те, як жили козаки кілька сотень років тому.
 • Випробувати себе у справжніх козацьких забавах.

4 зміна з 14.07. по 03.08. - «Україна – SPEAKS» 

присвячена року англійської мови, започаткованому президентом України. До роботи з дітьми будуть залучені студенти факультетів іноземних мов, працюватимуть клуби спілкування англійською та гуртки, з висококваліфікованими викладачами англійської мови. Ми не готуємо для вас нудні уроки, ми розробляємо методику часткового занурення в мовне середовище. Всі заняття реалізуються в ігровій формі, діти успішно долають мовний бар'єр в спілкуванні з носіями мови, вчаться вести бесіду на різні теми англійською. Крім того, ми будемо вивчати особливості менталітету і культури різних країн, національну літературу, музику, поставимо п'єси, візьмемо участь в різних заходах, пов'язаних з практикою спілкування іноземною мовою, в театральній студії на великій сцені пройдуть спектаклі англійських драматургів, а в клубі « Де? Що? Коли?» пройдуть ігри присвячені англійській мові.

5 зміна з 07.08. по 27.08.- «Літо зоряне, будь зі мною!»

присвячена найяскравішим святам року. Скажіть будь ласка, як Ви провели би вихідні? Каталися на велосипеді, загоряли на сонечку або грали в сніжки, ліпили снігову бабу?

Виявляється, стільки всього цікавого ми робимо кожен день, виходячи з пори року. Влітку відпочиваємо на природі, восени збираємо гербарій з листя, взимку катаємося на ковзанах і лижах, а навесні скидаємо теплу одежину і радіємо ласкавому сонцю. Кожна пора року приносить щось інше і нове.

Дитина у цій зміні відправиться в подорож і зможе побувати в гостях у великого вогнища усіх братів місяців. А вони запросять дітей стати учасниками фестивалів, ігор, свят та змагань.

 

Comments:

Фото. 2012-2016 р.р.

 • 2012 рік

  2012 рік

 • 2013 рік

  2013 рік

 • 2014 рік

  2014 рік

 • 2015 рік

  2015 рік

 • 2016 рік

  2016 рік

 • 2017 рік

  2017 рік